Бажання
Добавьте товары в желания
Оригінальні кросівки одяг і аксесуари
0
Мій кошик

Бренд Puma

Сортування:
по дате за популярністю спочатку дешевше за назвою

Puma і Adidas - два найбільших німецьких бренду спортивного взуття і одягу, що народилися після розпаду компанії братів Дасслер в 1948 році.

Брати Дасслер, Адольф і Рудольф, заснували свою компанію як сімейне підприємство в 1920 році, а в 1924 році зареєстрували її під назвою «Взуттєва фабрика братів Дасслер в Герцогенауерахе».

В результаті конфлікту, про причини якого точно нічого невідомо, брати розходяться і починають кожен свій бізнес. На той час бренд Dassler вже завоював значну популярність на ринку, в першу чергу, завдяки перемогам спортсменів, які віддали перевагу взуттю братів Дасслер на Олімпійських іграх і на чемпіонатах з футболу. У братів було дві взуттєвих фабрики, які вони і поділили при розриві, домовившись також, що жоден з них не стане використовувати сімейний бренд. В результаті Рудольф реєструє компанію «Puma Schuhfabric Rudolf Dassler» (спочатку - Ruda), а Адольф - «Adidas». Компанії ведуть жорстку конкурентну боротьбу між собою, заперечуючи першість в екіпіровці футбольних команд і спортсменів в інших видах спорту.

Розгорнути
Вгору