На рахунок замовлень і будь яких питань пишіть на Viber
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Оригінальні кросівки одяг і аксесуари

Кросівки Adidas Yeezy

Кросівки були і будуть невід'ємною частиною самого зручноого взуття, тому, незважаючи на спортивний зовнішній вигляд сучасні кросівки стали ідеальним рішенням для повсякденного одягу. Відомий спортивний бренд Adidas в окремий сегмент виділив недавно представлену колекцію кросівок - “Ізі Буст 350”, і на сьогоднішній день таке взуття це знак доброго смаку і високого статусу. 
Кросівки Adidas Yeezy зроблені максимально легкими, за рахунок тканинного верху стопа вентилюється, і при будь-яких навантаженнях, в саму жарку погоду ногам буде комфортно. Яким чином у виробника вийшло зберегти неймовірну міцність? Верх кросівка плететься вже на готове лекало - відсутні шви, будь-які вставки або декоруючі деталі. Такий Адідас не має потреби в декорі і прикрасах - “ізіки”, представлені брендом, розроблялися в колаборації з Каньє Вестом. Музиканти є музиканти - і кросівки в повній мірі демонструють справжній творчий підхід до виробництва взуття. Переваги і зовнішні відмінності цієї модельної лінійки від інших: 

  • У цьому взутті власник просто не буде "відчувати взуття". Верх кросівка плететься особливим чином - відразу формується носок, який облягає стопу при надяганні. Спеціальне плетіння декількох ниток "жаккард" робить верх одночасно еластичним, і в той же час неймовірно міцним. При цьому в'язка програмується і плететься таким чином, щоб місця згину були м'якші, а носок, п'ятка і зони великих навантажень були щільніше і жорсткіше.
  • Підошва - чоловічі та жіночі Ізіко базуються на підошві Boost. Це так само одна з кращих розробок виробника, проміжна підошва характеризується гнучкістю і високими амортизаційними показниками. Причому навіть при тривалих інтенсивних навантаженнях підошва служить роками, не втрачаючи міцності. Підошва виготовляється з термопластичного спіненого поліуретану, прекрасно зберігає свої властивості при морозах і спеці. 

Купити оригінал Аdidas Yeezy в Україні можна в нашому магазині, на вибір запропонована широка кольорова палітра. Білі, сіро-жовті, чорні або темно-шоколадні - кросівки зроблені з напівпрозорою смугою, що проходить по всій довжині боковини. Будь-яка з обраних пар кросівок комплектується світловідбиваючими шнурками. Бездоганна якість підтверджується сертифікатами, кожна пара проходить перевірку на відповідність стандартам бренду, і тільки після цього відправляється покупцеві. Порівняно висока ціна з іншими спортивними кросівками абсолютно виправдана - кросівки Ізі Буст служать роками, не втрачають привабливості після десятків прань, і вигідно виділяють свого власника серед інших.
 

Немає товарів

Вгору
,